Wydarzenia

Dla krwiodawców

Krwiodawcy, w ostatnich tygodniach kolejny raz udowodniliście, że zawsze można na Was liczyć. Dzięki wzorowej aktywności w ofiarowaniu krwi i jej składników, obecnie zapasy służby krwi są zabezpieczone.

Krwiodawstwo to misja i wielki test odpowiedzialności

Wszyscy jesteśmy teraz przed wielkim testem społecznej odpowiedzialności. Lekarze, pielęgniarki, farmaceuci, policja, wojsko i wiele innych zawodów każdego dnia zdają najtrudniejszy egzamin w życiu. Jednakże pomoc Honorowych Dawców Krwi jest niezastąpiona. Zgłaszajcie się do Centrów Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa bo krew jest teraz bardzo potrzebna.

Wizyta uczniów Prywatnej Szkoły Branżowej I stopnia w Łobzie w siedzibie RCKiK

03 marca w RCKiK w Szczecinie gościliśmy uczniów z Prywatnej Szkoły Branżowej w Łobzie.

Ogólnopolska zbiórka krwi na hasło "tropem wilczym"

Ogólnopolska zbiórka krwi na hasło "tropem wilczym"

Walentynkowa Fotka w RCKiK

Walentynkowa Fotka w RCKiK

Granatowo-bordowa krew 2020

Już dziś startujemy z kolejną edycją projektu, dlatego też ręce na pokład i cała naprzód w stronę pomagania! Krew lub jej składniki będzie można oddawać do końca kwietnia tego roku.

Internetowe Konto Pacjenta

IKP to internetowa aplikacja, dzięki której w szybki i bezpieczny sposób odnajdziesz informacje o swoich danych medycznych.

Ogólnopolska zbiórka krwi „Drogocenna krew”

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad, Narodowe Centrum Krwi oraz 21 Regionalnych Centrów Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Polsce, będą kontynuowały ogólnopolską zbiórkę krwi.

Uroczysta akcja pobierania krwi w Gryfinie

21 listopada w Ekipowym Poborze Krwi w Gryfinie odbyła się kolejna uroczysta akcja krwiodawstwa.

Podaruj cząstkę siebie

10 grudnia w Filharmonii im.M. Karłowicza odbyła się kolejna, już dziesiąta, uroczysta, edycja akcji charytatywnej pn. ""Podaruj cząstkę siebie"

E-krew

E-krew to realizowany przez Centrum Systemów Informacyjnych Ochrony Zdrowia projekt budowy systemu informatycznego, odpowiadający na potrzeby...