ULTRAKREW

Dla osób, które w VI edycji oddadzą krew lub jej składniki na hasło ULTRAKREW przygotowaliśmy KONKURS. Tym razem mamy dla Was niespodziankę. Zdecydowaliśmy, że w tej edycji to Wy decydujecie, co chcecie - czy naszą piękną, niebieską, techniczną koszulkę czy też może tegoroczny obiekt westchnień - techniczną czapeczkę Ultrakrwi. Zasady konkursu:

  1. Przygotuj kartkę z napisem "VI EDYCJA ULTRAKREW.
  2. Zabierz ją ze sobą do stacji krwiodawstwa.
  3. Zrób sobie z nią zdjęcie w TRAKCIE DONACJI.
  4. Pamiętaj podaj podczas rejestracji do systemu nasze hasło ULTRAKREW. Upewnij się, że zostało wpisane.
  5. Umieść to zdjęcie w komentarzu pod postem na naszym profilu. Post będzie przypięty na górze strony do 31.01 oraz napisz odpowiedź na pytanie konkursowe: Jak się nazywa aplikacja Ultrakrwi, dostępna na Androida? (Twoja odpowiedź jest ważna ze względów prawnych konkursu).
  6. Pamiętaj o podaniu również w komentarzu, co wybierasz, jeśli Cię wylosujemy - jeśli koszulkę, podaj rozmiar oraz czy męska, czy damska. A superaśne czapki są uniwersalne
  7. Jeżeli nie chcesz publikować wizerunku - prześlij zdjęcie do nas w wiadomości prywatnej. Pamiętaj jednak, aby pod postem napisać odpowiedź na pytanie konkursowe oraz dodać komentarz "zdjęcie wysłane w wiadomości" (to wymóg prawny konkursu). UWAGA!:
    • nie przyjmujemy zdjęć z książeczek. W KONKURSIE BIORĄ UDZIAŁ WYŁĄCZNIE ZDJĘCIA Z WASZĄ POSTACIĄ I KARTKĄ Z NAPISEM "VI EDYCJA ULTRAKREW Dajecie przecież przykład super postawy, więc chcemy Was poznać i chcemy, by inni się Wami inspirowali Losowanie i ogłoszenie wyników nastąpi 1 lutego 2022. W losowaniu wezmą udział jedynie komentarze pod tym postem na profilu Ultrakrwi (nie na udostępnieniach).